Doktora Sorun
Adınız Soyadınız, Telefon Numaranız ve E-Posta adresiniz yayımlanmayacaktır.
Size en kısa sürede ameliyat olmanızı tavsiye ederim. Gelin, bu beldeki kaymayı vida ile sabitleyelim ve sinirleri de Mikrocerrahi ile rahatlatalım.
İyi bir merkezde fizik tedavi görmenizi öneririm.
Selamlar,
Oldukça ciddi fıtıklarınız var. Bence bu rapora göre ameliyatlıksınız. Fakat son kararı sizi muayene ettikten ve filmlerinizi inceledikten sonra verebilirim. Gelin, ne gerekirse yapalım.
İyi bir merkezde Fizik Tedavi görmenizde fayda var.
Bu konuda eşinizi bizim görmemiz, muayene etmemiz ve detaylı Emg sinir testi çektirmemiz lazım. Oldukça ciddi fıtığınız var.
Size cevap yazmakta geciktiğim için özür dilerim. Web sayfamızdaki teknik bir arıza nedeniyle ancak yazabiliyorum. Kitle ameliyatlıktır ve OLMAZSA OLMAZ KURAL; MİKROCERRAHİ. Sizin Mikrocerrahi ile ameliyat olmamanız durumunda felç riskiniz çok ama çok yükselir. Gelin, ne gelirse yapalım.
Denemeye gerek yok. Bana sormak istediğinizi bu platforma yazmanız yeterli.
Size cevap yazmakta geciktiğim için özür dilerim. Web sayfamızdaki teknik bir arıza nedeniyle ancak yazabiliyorum. Bence biraz sabırlı olmalısınız. Çok güzel bir ameliyat olmuşsunuz, merak etmeyin.
Ciddi bir fıtığınız var. Mutlaka en kısa sürede Mikrocerrahi ameliyatı öneririm. Gelin, ne gerekirse yapalım.
Mutlaka son durumunuzu gösteren MR filminizi ve dinamik fonksiyonel röntgen çekmemiz lazım. Gelin, ne gerekirse yaparız.

Online Randevu