Doktora Sorun
Adınız Soyadınız, Telefon Numaranız ve E-Posta adresiniz yayımlanmayacaktır.
Bu raporda ciddi bir bulgu saptanmamış.
Pınar Hanım,
Gerçekten oldukça ciddi fıtıklarınız var. Çok nadir görülen yerde olan bu fıtıklarınıza en kısa sürede mikrocerrahi yapmalıyız. Gelin, ne gerekirse yapalım.
Aysun Hanım,
Fizik Tedavi ile 6 ay kadar ciddi bir yol alabiliriz. Ama 6 ay sonra çekilenkontrol EMG ile sinirde ilerleme olmazsa Tendon transferi yapabiliriz. Şimdiden geçmiş olsun.
Serkan Bey,
Ameliyat sınırında. Ama bunun kararını vermeden önce mutlaka dinamik- fonksiyonel bel röntgenini görmem lazım. Çünkü santral fıtık zemininde bel kayması olasılığı artar. Gelin, ne gerekirse yapalım.
Ramazan Bey,
Mutlaka diğer yazdıklarınız ulaşsaydı, cevap mutlaka yazılırdı. Lütfen sitem etmeyiniz. Özveri ile yaptığım şu çalışmada vakit yaratabilmek için çaba sarfediyorum. Bana [email protected] adresinden de ulaşabilirsiniz.
Sol kola giden siniri ezen ciddi bir fıtık varlığı. Ameliyat sınırında gibi. Bu yüzden iyi bir muayene ile değerlendirmek lazım. Hatta klinik bulgularınıza göre EMG-Sinir testi de çektirebiliriz.
Sizin yazdığınız rapor boyun Bölgesi'ne ait. Ya siz bel ağrısını yanlış yazdınız, ya da size yanlış bir bölge tetkiki yapıldı ö
Süleyman Bey,
Sizin Annenize en kısa sürede hatta acilen Mikrocerrahi yapmalıyız. Idrar problemi artmadan müdahale etmeliyiz. Gelin, en kısa süre halledelim.
Fıtıklarınız başlangıç aşamasında ama normal doğum ya da sezeryan kararını ancak muayene ettikten sonra söyleyebilirim.
Sevgili Abdullah,
Mesleğin yorucu ve omurilik sağlığına tehditkar. Ben her iki filmi de görmek isterim. Bana kargo ile yollarsan, bakıp ararım. Bu arada vakit kaybı olmaması için her gün yüzmeye çalış.

Online Randevu